“Skrawki na Skraju”

19 czerwca 2017 r. miałam przyjemność przedstawić  swoje prace podczas święta DNI BLASZAKA zorganizowanych przez Katedrę Sztuki Krajobrazu oraz Samodzielną Pracownię Oceny i Wyceny Zasobów Przyrodniczych SGGW w Warszawie http://warsawnow.pl/dni-blaszaka-warszawa-2017/. W parku przy ul. Nowoursynowskiej, vis a vis charakterystycznego budynku mieszczącego m. in. Katedrę Sztuki Krajobrazu zawisły malowane jedwabie, batiki i tapety zdobione metodą eko-printingu. Wiatr kołysał miękkie tkaniny i rozwiewał sztywne arkusze papieru. Cudowne, czerwcowe słońce przeświecało przez liście. Szczęście stało się jeszcze pełniejsze, kiedy po seminarium naukowym BE…IN GARDEN przyszli goście i życzliwie obejrzeli to, co przygotowałam.

Tytuł wystawy “Skrawki na Skraju” nawiązywał do miejsca i użytych materiałów. Dominująca tematyka prac to botanika i pejzaż, czyli to, co architektowi krajobrazu i hortiterapeucie najbliższe.

Dziękuję bardzo pani profesor Beacie Gawryszewskiej za możliwość udziału w tym miłym święcie i dr Katarzynie Krzykawskiej za pomoc i opiekę.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s